Spor Salonu

Sıcak Pres Kauçuk Zemin Kaplama

   

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
EN BOY    KALINLIK RENKLER
40 cm 40 cm

15 mm

20 mm

25 mm

30 mm

35 mm

40 mm

45 mm

50 mm

 

50 cm 50 cm
50 cm 100 cm
100 cm 100 cm
100 cm 100 cm Puzzle

 

Şok emici özelliktedir. Ses yalıtımlıdır. Yangına karşı dayanıklıdır

Dayanıklı kauçuk spor karoları spor salonu ortamı için özel olarak üretilmiştir ve egzersiz alanınızın temelini oluşturur.

Az kokulu kauçuk spor salonu karoları, mükemmel esneklik ve ses emme özellikleri sunar

Zeminlerinizin ve ekipmanınızın uygun şekilde korunmasını sağlar.

Darbe sönümleme özelliği olan ve düşmeye bağlı yaralanmaları engelleyen koruyucu ve sağlıklı bir üründür.

Modüler (parçalar halinde) yapısı sayesinde hasarlı ürünlerin hızlı ve kolay bir şekilde tamiratının yapılmasına olanak sağlar. Sadece hasarlı olan ürünler değiştirilerek en az maliyetle hasar giderilmiş olur.

       

KOKU

Sıcak pres işlemi kauçuk malzemenin yüksek sıcaklığa maruz kalmasını içerir. Kokuya neden olabilecek mikroorganizmaları tamamen yok eder, bu nedenle ürünlerde oluşabilecek kokunun önlenmesini sağlar.

HİJYEN

Firmamızın üretim ısı değeri 160° C- 200 °C sıcaklığı arasındadır. Böylece ürünlerimiz en dayanıklı bakterilerden bile tamamen arındırılmış olur. Sıcak pres tekniği kauçuk zeminlerin hijyenik ve sağlıklı olmasını sağlar.

SAĞLIK

Yüksek ısı uygulaması mikroorganizmaları ve bakterileri yok eder ve gelişmesini engeller, böylece zeminlerin temiz ve sağlıklı kalmasını sağlar

MALİYET

Hem üretim maliyeti hem de müşteriler için diğer üretim yöntemlerine göre maliyeti en düşük üretim yöntemidir. Sıcak pres işlemi ürünlerinizin dayanıklılığını ve ömrünü artırırken bakım ve onarım maliyetini azaltır