HAKKIMIZDA

Kuzey Kauçuk Sektörde Ömrünü Tamamlamış Lastik’ten (ÖTL) kauçuk geri kazanımı ile kendine ilke edinmiş bir firma olarak ülke ekonomisine katma değer sağlamayı görev bilmiştir.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın daha sağlıklı ve daha güvenli alanlarda oyun oynamaları firmamız için en önemli husustur.

Esnek yapısı, darbelere karşı dayanıklı olması sebebiyle hassasiyet gösterilen alanlarda; çocuk oyun alanları, GYM, Fitness ve spor salonları, rehabilitasyon merkezleri, üst geçitler ve yürüme yollarında tercih edilir.

Kalite politikamızdan ödün vermediğimiz ürünlerimizle tedarikçilerinin ve müşterilerinin güvenini kazanan şirketimiz, müşterilerimizden aldığı güç ve güvenle her geçen gün ürün yelpazesini genişletmekte ve bu yolda büyük bir kararlılıkla büyümeye devam etmektedir.

Üretimini yaptığımız kauçuk zemin ürünleri profesyonel ekibimiz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Kaliteyi bir firma prensibi olarak benimseyip müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan şirketimiz sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip etmekte ve değişen ihtiyaçlara ve pazar koşullarına hızla uyum sağlamaktadır. İnsan sağlığı ve çevre koşuları ön planda tutarak ülkemizin her köşesinde Türk modern mimarisini estetik bir biçimde temsil etmekteyiz.

İş disiplini anlayışıyla gerek ürün teslimatlarında, gerekse proje uygulama konularında taahhütlerine titizlikle sadık olan Kuzey Kauçuk yerel yönetimler , müteahitler, proje yöneticileri ve bireysel kullanıcılardan oluşan müşteri kitlesinin aklına gelen ilk tercih olmaktadır